Letný jazykový tábor Kubáňskej štátnej poľnohospodárskej univerzity zameraný na intenzívne štúdium ruštiny

Útvar jazykovej a odbornej prípravy cudzincov Kubáňskej štátnej poľnohospodárskej univerzity môže v prípade želania žiakov slovenských škôl usporiadať pre nich letný jazykový tábor zameraný na intenzívne štúdium ruštiny s cieľom rozvíjať zručnosť komunikatívnej kompetencie a schopnosť orientácie v ruskom jazykovom prostredí v situáciách bežnej každodennej komunikácie.

1. variant (ubytovanie v ubytovacom zariadení univerzity)

Trvanie pobytu – 10 dní pre skupinu pozostávajúcu z 10 osôb. Cena pobytu je 35 000 rubľov (1 osoba) a zahŕňa vyučovanie, ubytovanie v ubytovacom zariadení univerzity, stravu 3x denne, výlety, transfer.

2. variant (ubytovanie v hotelovom komplexe Zlaté rúno a Marína v meste Anapa, časť Viťazevo)

Trvanie pobytu – 10 dní pre skupinu pozostávajúcu z 10 osôb. Cena pobytu je 47 000 rubľov a zahŕňa vyučovanie, ubytovanie v ubytovacom zariadení, stravovanie systémom švédskeho stola, výlety, transfer.

Kontakt:

Kolesnikova Irina Petrovna, vedúca Útvaru jazykovej a odbornej prípravy cudzincov Kubáňskej štátnej poľnohospodárskej univerzity – telefón: +7 861 221 58 36, е-mail: podfak.kubsau@yandex.ru

Miľuk Anna Viktorovna, vyučujúca ruštiny ako cudzieho jazyka na Útvare jazykovej a odbornej prípravy cudzincov Kubáňskej štátnej poľnohospodárskej univerzity – telefón: +7 918 456 15 66, е-mail: podfak.kubsau@yandex.ru

Mapa Slovenska

Navštevnosť stránky