Časopis ARS

Vydanie č.17
Záujemcovia o vydanie č. 17, píše na e-mail: asociacia.rusisti@gmail.com
http://www.ars.orava.sk/files/RJ_v_centre_jevropy_17.pdf

Vydanie č.16
https://www.dropbox.com/sh/ak7paiz727qcg4j/8A4U9tlxYu

Vydanie č.15
Pdf súbor, veľkosť 6,13 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.14
Pdf súbor, veľkosť 2,3 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.13
Pdf súbor, veľkosť 2,5 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.12
Pdf súbor, veľkosť 3 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.11
Pdf súbor, veľkosť 2.8 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.10
Pdf súbor, veľkosť 2.9 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.9
Pdf súbor, veľkosť 3.0 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.8
Pdf súbor, veľkosť 2,5 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.7
Pdf súbor, veľkosť 1,32 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.6
Pdf súbor , veľkosť 1,92 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.5 (Recenzia v ruštine !!! )
1.Pdf súbor s fotografiami s nižším rozlíšením - veľkosť 1,45 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

2.Pdf súbor s fotografiami s vyšším rozlíšením - veľkosť 9,97 MB stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.4
Pdf súbor , veľkosť 2,37 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.3
Pdf súbor , veľkosť 1,45 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Vydanie č.2
Pdf súbor , veľkosť 1,61 MB - stiahnuť... (ak si chcete súbor prezrieť , kliknite na naň , ak si ho chcete uložiť na počítač , tak potom pravé tlačítko myši a Uložiť cieľ ako / Save target as )

Na prezeranie tohoto súboru potrebujete mať na pevnom disku inštalovaný program Adobe Acrobat Reader . Môžete si ho stiahnuť z www.adobe.com !!!

V prípade akýchkoľvek technických problémov Vám poradíme na adrese j.somora@orava.sk

Mapa Slovenska

Navštevnosť stránky